Öneriler

  Razer ile oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın!

  Philips Hue ışıklarınızı Razer Chroma™ ekipmanına bağlayarak oyun deneyiminizi daha sürükleyici hale getirin. Işıklanırız oyundaki efektlere göre renk değiştirir, odanızda tam bir oyun deneyimi yaratır.
  Oyununuzu üst seviyeye çıkarın!

  Oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıyın

   

  Oyun oynarken o ekstra desteği hep istemiş miydiniz? Veya oyunda yabancı dünyaları keşfederken içine daha fazla dalmayı? Razer entegrasyomunuz ile işte tam da bunu yapabileceksiniz! Razer Chroma ekipmanındaki renkli efektler, şimdi artık Philips Hue ışıklarınız  sayesinde odanın tamamına yayılabilir. Renkler, oyundaki canınızın azaldığını belirtiyor olabilir ya da keşfe çıktığınız ortam renkleri olabilir; Philips Hue, Razer donanımınızın efektlerini kopyalar ve bunları daha belirgin hale getirir!

  Alexa'ya "tüm Hue ışıklarını aç", "tüm ışıkları kapat " veya "ışıklarımı yüzde 50 azalt" demeniz yeterli. Belirli odaları veya ışıkları kontrol etmek için "Alexa, oturma odasını aç" veya "Alexa, masa lambasını aç" diyebilirsiniz.
  Alexa'ya "tüm Hue ışıklarını aç", "tüm ışıkları kapat " veya "ışıklarımı yüzde 50 azalt" demeniz yeterli. Belirli odaları veya ışıkları kontrol etmek için "Alexa, oturma odasını aç" veya "Alexa, masa lambasını aç" diyebilirsiniz.
  Oyun modunda değil misiniz?

  Oyun ışığından daha fazlası


  Oyun oynamaya ya da kişisel rekorunuzu kırmaya ara verdiğinizde de Philips Hue ışıklarınızdan harika ışık efektleri alabilirsiniz. PC oyun kurulumunuzu arkadaşlarınıza gösterirken Razer Chroma cihazlarınızda ve Philips Hue ışıklarında göstermek için renkli bir dalga veya atım efektleri istediğinizde muhteşemdir.
  Şimdi oyuna dalın!

  Hue eğlenceyi şimdi etkinleştirin


  Philips Hue’nun eğlence özelliklerini etkinleştirmek için 2. nesil kare şekilli bridge'e geçin. Daha fazla hız ve daha fazla bellek sayesinde oyun efektlerinize kusursuz tepki garantidir.  Amazon Alexa, Apple HomeKit ve Google Assistant uyumluluğu ve daha birçok ortak ve kullanım durumları ile keşfedecek daha fazlası da var.

  Razer Chroma Hakkında

   

  Türü ve adı ne olursa olsun, bir oyuncunun oyun tarzı ve oyun kurulumu yalnızca kişisel olmakla kalmaz, aynı zamanda bireyselliğinin de benzersiz bir ifadesidir. Razer Chroma, sadece çok renklilikten ötesini temsil eder; değiştirebileceğiniz sınırsız kişiselleştirme seçenekleri sunarak hem oyun tarzınızı hem de kişisel tarzınızı yeni seviyeye çıkaracak yetkinlikleri size sağlar.

   

  For Gamers. By Gamers.™

  Razer logosu

  Kurulum nasıl yapılır?

   

  Philips Hue ışıklarınızı Razer ile kurmak çok kolay. Philips Hue uygulamasında bir eğlence grubu oluşturduktan sonra Razer Synapse 3 programını açın. Philips Hue modülünü indirin ve ekrandaki talimatları izleyin. Talimatlar için Nasıl Yapılır videosunu izleyin. Daha fazla bilgi ve destek için destek sayfasını ziyaret edin.

  razer nasıl yapılır videosu

  Başlangıç için gerekenler  


  Başlangıç için, akıllı ampuller ve bir bridge içeren Philips Hue başlangıç setine ihtiyacınız vardır.