Öneriler

  Philips Hue, Apple HomeKit ile tanışıyor

   

  Philips Hue, artık daha büyük bir sistemin parçası oldu. Siri ile ses denetimini kullanın veya Philips Hue'yu diğer HomeKit etkin aksesuarlarla bağlayın ve evinizin kontrolünü ele alın. Apple HomeKit'in Philips Hue ışıklarınız için ortaya çıkardığı yeni özellikleri keşfedin.

  Başlarken

  Kare biçimli yeni Philips Hue Bridge, tüm Philips Hue lambalarınızın Apple HomeKit teknolojisiyle birlikte çalışması için ihtiyaç duyduğunuz yegane araçtır. Daha fazla bilgi edin.

  Philips Hue, Apple HomeKit ile çalışır

  Kare biçimindeki yeni Philips Hue bridge, Apple HomeKit için gereken donanım kimlik denetimini destekler ve tüm Philips Hue ışıklarınızın Apple HomeKit teknolojisiyle birlikte çalışmasını sağlar. Sonuçta elinizde yuvarlak Philips Hue bridge varsa ve Apple HomeKit'i kullanmak isterseniz, yeni köprüyü kullanmanız gerekir. Kurulduktan sonra, Siri ile ses denetimindeki yeni olanakları keşfedebilir veya Philips Hue'yu diğer HomeKit etkin aksesuarlarla bağlayabilirsiniz.
  Philips Hue, Apple Homekit ile çalışır

  Yeni özellikleri etkinleştirme

  Apple HomeKit teknolojisi, Siri kullanımıyla iPhone, iPad veya iPod touch cihazlarınızda HomeKit etkin aksesuarları kontrol etmek için kolay ve güvenli bir yol sağlar. Ev ayarlarınızı kontrol etmek için kendi özel görünümlerinizi oluşturabilirsiniz. Örneğin, tek bir komutla otomatik olarak ışıkları yakacak, kapı kilitlerini açacak ve termostatı istenen sıcaklığa ayarlayacak bir görünüm oluşturabilirsiniz.
  Apple HomeKit - Hue

  Düğmeye bile basmadan

  Philips Hue'nun Apple Homekit'e bağlandığında etkinleştirilen etkileyici yeni özelliklerden biri, Philips Hue ışıklarınızı kontrol etmek için Siri'yi kullanabilmenizdir. Işıklarınızı açın. İstenen parlaklığa dim edin. Ön ayarlı görünümleri kullanın. Hatta Siri'ye bir parti hazırlamasını söyleyin.
  Hue - Siri - Apple HomeKit

  Siri commands

  ışıkları kapatın icon
  "Işıkları kapat"
  aç icon
  "[ışık ad] Aç"
  Ayarla icon
  "[görünüm adı] Ayarla"

  How to upgrade your bridge


  The new square-shaped Philips Hue bridge supports the hardware authentication required for Apple HomeKit and enables all your Philips Hue lights to work with Apple HomeKit technology. This means if you have the round-shaped Philips Hue bridge and want to use Apple HomeKit, you will need to get your hands on the new bridge. Your existing lights can be controlled via Apple HomeKit once the new Philips Hue bridge is installed. “Siri, turn on my lights!"