Öneriler

  Işıklarınızı filmlerle, müziklerle ve oyunlarla senkronize edin

  Videoyu izleyin

  Şimdi indirin ve deneyimleyin

  Philips Hue Sync, izlediğiniz, dinlediğiniz veya oynadığınız içeriği yakalayan ve onları sürükleyici bir deneyim için anlık bir ışık senaryosuna çeviren, PC veya Mac için yapılmış bir araçtır.
  Hue Sync UI
  Philips Hue Sync is a tool for PC or Mac which captures whatever you’re watching, listening to or playing and translates it into an immediate light script for a more immersive experience.
  High Sierra (10.13) and up
  Windows 10 (x64)
  Hue Sync UI

  Hue Sync yalnızca masaüstüne indirilebilir

  Filmleri ve oyunları iyileştirin

   

  Philips Hue Sync uygulaması, PC veya Mac bilgisayarınız üzerinde izlediğiniz veya oynadığınız içeriğe bağlı olarak ışıklarınız için ışık senaryoları oluşturur. Ekran yakalama ve akıllı renk algoritması aracılığıyla, Philips Hue ışıklarınızı gerçek zamanlı olarak ekrandaki aksiyon ile uyumlu hale getirir.

  Müzik ile uyum sağlayın

   

  Philips Hue Sync, şarkının ritmini ve türünü dinler ve dinlediğiniz müzik ile uyumlu olacak şekilde anlık olarak ışık senaryosu oluşturur. Anlık ve gecikme olmadan, yavaş dinamik efektlerin tadını çıkarın veya efektlerin yoğunluğunu tercihinize göre özelleştirin.

  Renkli bloklar
  Müzik ile senkronize edin

  Deneyiminizi ince ayarlarla zenginleştirin

   

  Parlaklık ayarı

  Işık efektinin yoğunluğunu kontrol etmek için parlaklık seviyesini ayarlayın.

   

  Ortam kontrolü

  Deneyimi kişiselleştirmek için, normalden yoğuna kadar farklı ortam modları arasında seçim yapın.

   

  Mod değişimi

  Renkleri veya beyaz tonlarını ön ayarlar aracılığıyla değiştirin ve eğlence deneyiminize mükemmel bir şekilde uyan ışık ayarını oluşturun.

  Hue eğlencesi kurulumunu yapın ve başlayın

  Philips Hue Uygulamasını Kurun

  1. Adım

  Kare şekilli bridge'nizin ve beyaz ve renkli ambiyans ışıklarınızın bağlı olduğundan ve güç aldığından emin olun.

  Entertainment Philips Hue Uygulaması

  2. Adım

  Philips Hue Uygulamasında yeni bir eğlence alanı oluşturun.

  Eğlence alanı kurulumu
  Philips Hue Sync

  3. Adım

  Philips Hue Sync uygulamasını PC/Mac bilgisayarınızda kullanın.

  Hue Sync Kurulumu

  Önerilen ürünler

   

  Hue eğlencesini kullanmaya başlamak için kare şekilli bridge ve beyaz ve renkli ambiyans ışıklarına ihtiyacınız vardır. Ayrıca, daha zengin renkler için en yeni nesil Hue ürünlerini kullanmanızı tavsiye ederiz.

  "Nasıl Yapılır" videoları

  How to setup Philips Hue Sync
  How to use Philips Hue Sync with a TV

  Hue eğlencesini keşfedin

  Oyununuza ışık katın

   

  Oyun içi ortamları ve efektleri bilgisayarınızın ekranından odanıza getirerek, ortama kendinizi kaptırmanın yeni bir boyutunu deneyimleyin.

  Oyun içi ortamları ve efektleri bilgisayarınızın ekranından odanıza getirerek, ortama kendinizi kaptırmanın yeni bir boyutunu deneyimleyin.LExperience a new dimension of spatial immersion by bringing in-game environments and effects off your computer screen and into your room.

  Bırakın filmleriniz odayı doldursun

   

  Bırakın aksiyon ekranınızdan odanıza sıçrasın. Philips Hue ışıklarınızı filmleriniz ile senkronize edin ve film keyfini bir üst seviyeye taşıyın.

  Oyun içi ortamları ve efektleri bilgisayarınızın ekranından odanıza getirerek, ortama kendinizi kaptırmanın yeni bir boyutunu deneyimleyin.LExperience a new dimension of spatial immersion by bringing in-game environments and effects off your computer screen and into your room.

  Müziğin nasıl yaşam bulduğunu görün

   

  Philips Hue ışıklarınızı, arkanıza yaslanıp gevşemeniz veya partiyi başlatmanız için gereken her ritim ile senkronize edin.

  LExperience a new dimension of spatial immersion by bringing in-game environments and effects off your computer screen and into your room.