Öneriler

  Kişisel Kablosuz aydınlatma sisteminiz

   

  Sistem, mükemmel ve enerji tasarruflu LED ışığı sezgisel teknoloji ile birleştiriyor. Işık, köprü ve akıllı kontroller bir araya geldiğinde, ışığı kontrol etme ve yaşama şeklinizi değiştirecek.

  Şu dört kolay adımı izleyin

  Hue ışıklarınızı açın
  philips hue başlangıç paketi - starter kit
  Bir starter kitiniz varsa, mevcut aydınlatma armatürlerinize lambaları takın ve duvardaki ışık açma anahtarlarınıza basın. Philips Hue lightstrip plus gibi diğer Philips Hue lambaları için tek yapmanız gereken yerlerine takarak açmanızdır. Basit.
  Hue köprünüzü kurun
  Hue kurulum
  Köprünüzü fişe taktığınızda otomatik olarak çalışmaya başlar. Verilen ağ kablosunu kullanarak köprüyü Wi-Fi yönlendiricinize bağlayın. Üç ışığın yanmasını bekleyin ve işte hazırsınız.
  Philips Hue uygulamasını indirin ve uygulamayı köprünüze bağlayın
  Philips hue app - App store - Google Play
  Uygulamayı App Store'dan veya Google Play'den indirin. Köprüye bağlanın. Işıklarınızı bulun. İşte bu kadar, artık Philips Hue'nuz var.
  Tadını çıkarın ve deneyimleyin
  Hue - kablosuz aydınlatma sistemi
  Artık sisteminiz düzgün çalışmaya başladığına göre, Philips Hue'nun yapabileceklerini tanımanın zamanı geldi. Philips Hue uygulamasının işlevlerini keşfedin veya bazı üçüncü parti uygulamaları indirin ve denedikten sonra ışıkla yapabileceğiniz yeni şeyleri keşfedin. Artık hazır olduğunuzda, Philips Hue'dan daha da fazla keyif almak amacıyla sisteminizi genişletebilirsiniz.

  White and color ambiance

  Sınırsız olasılık

  Videoyu izleyin
  Philips Hue ile günlük aydınlatma düzeninizi benzersiz bir deneyime dönüştürebilirsiniz. Bağlantılı ev aydınlatması kapsamlı etkiler için renklerle oynamak, ışıkları müziğinizle, TV ile ve oyunlarla senkronize etmek için sonsuz olasılık sunar. Ve seçim yapabileceğiniz yüzlerce uygulama arasında, gerçek sınır yalnızca hayal gücünüzdür


  White ambiance


  Size özel anlar için ışık

  Videoyu izleyin
  Philips Hue white ambiance, tatlılıkla uykuya dalmanıza ve uyanmanıza yardımcı olur. Sizi canlandırabilir ve odaklanmanıza, okumanıza ve dinlenmenize yardımcı olur. Çekici ve doğal bir beyaz ışık yelpazesiyle herhangi bir an için uygun ambiyansı ayarlayın. Philips Hue'yu kullanarak soğuk canlandırıcı gün ışığından dinlendirici sıcak beyaz ışığa kadar her türlü beyaz ışık gölgesini ayarlayın.

  White

  Kolay kontrol ve rahatlık

  Videoyu izleyin
  Yatak odanızdan arka bahçeye kadar akıllı aydınlatmalarınızı kontrol edin. Hatta İnternet bağlantınız olduğu sürece ışıklarınızı dünyanın her yerinden dilediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Veya sadece ışıklarınızı siz evde değilken evdeymişseniz gibi bir algı oluşturacak biçimde otomatikleştirin. Her şey hayatınızı kolaylaştırmak ve size kafa rahatlığı sağlamak için.
  Hue'nun sizin için neler yapabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin

  Yeni Hue uygulamasıyla tanışın

   

  Size, evinize ve günlük yaşantınıza göre tasarlanmıştır. Tadını çıkarın. Keşfedin. Kontrolü hissedin, ama arada bir kendi haline bırakmayı da ihmal etmeyin. Işıklarınızı Philips Hue uygulamasıyla hızlıca ve kolayca kontrol edin.

  door icon
  Odalar
  paint icon
  Manzaralar
  security icon
  Evdeyken veya dışarıdayken
  paint icon
  Görünümü ayarla
   
  licht icon
  Işıklar
  tijd icon
  Kişisel programlar
  sunrise icon
  Doğal biçimde uyanın
  horloge icon
  Kısayol + Apple Watch
   
  iphone 6

  Hue Hakkında

  Akıllı Philips Hue LED ampuller

  Akıllı Philips Hue LED ampuller

  Akıllı Philips Hue LED ampuller
  Akıllı Philips Hue LED ampuller

  Akıllı ve enerji verimli LED ışıkları Philips Hue'ya hayat verir. Bunlar günlük aktiviteleriniz, özel anlarınız ve kapsamlı deneyimleriniz için etkileyici ve parlak ışık sağlar. Aynı zamanda pratikler. Kısılırlar. Yanıp sönerler. Darbeli yanarlar. İstediğiniz hemen her şeyi yapabilirler. Ayrıca evinize uyan farklı şekillerde, boyutlarda ve modellerde sunulmaktadır.
  Philips Hue köprü

  Akıllı kablosuz hub: Köprü


  Köprü, akıllı cihazınızı Philips Hue lambalarına bağlayan Philips Hue sisteminin kalbidir. Bir köprüye 50'ye kadar Philips Hue lambası ve aksesuar ekleyebilirsiniz. Yönlendiriciniz üzerinden Wi-Fi bağlantısı yapılan köprü, ayrıca ev dışından kontrol özelliği ve diğer akıllı özellikler ile İnternet üzerinden sistemi çok daha geniş bir dünyaya da bağlar. Tüm Philips Hue starter kitlerde köprü bulunur veya köprüyü ayrıca satın alıp kolayca kendi Philips Hue sisteminizi oluşturabilirsiniz.
  Hue - uzaktan kontrol

  Akıllı Kontroller


  Philips Hue sisteminizi nerede olursanız olun herhangi bir cihazdan denetleyebilirsiniz. Parlaklığı ayarlamak, zamanlayıcı oluşturmak, renkleri değiştirmek (ve çok daha fazlasını yapmak) için en kolay yol, Philips Hue uygulamasını tercih etmektir. Philips Hue için geliştirilen üçüncü parti uygulamalardan birini deneyerek farklı işlevleri keşfedin.
  Akıllı kablosuz aydınlatma sistemi

  Akıllı kablosuz aydınlatma sistemi


  Philips Hue, lambalarınızı kontrol ederken az güç gerektiren, emniyetli ve güvenilir ZigBee LightLink teknolojisini kullanır. Sistemi daha da yararlı kılmak amacıyla sürekli olarak yeni özellikler ve iyileştirmeler sisteme eklenmektedir. Program Yazılımı ve aygıt yazılımı kablosuz olarak ve doğrudan lambalarda gerçekleştirilebilir. Philips Hue sistemi kolayca diğer ZigBee tabanlı sistemlere entegre edilerek, daha kapsamlı ev otomasyonu hedeflenebilir.

  Hue’nun Arkadaşları

  Amazon Alexa
  Logitech
  Apple homekit
  Nest
  Bosch smart home
  Samsung SmartThings
  On Hub
  Eneco

  Popüler ürünler