Návrhy

  Užijte si novou úroveň hraní díky Razer

  Prohlubte své herní zážitky připojením svých světel Philips Hue k zařízení Razer Chroma™. Vaše světla budou napodobovat herní efekty, které si tak budete moci užít v celé místnosti.
  Pozvedněte své hraní na novou úroveň!

  Pozvedněte své hraní na novou úroveň

   

  Chtěli jste si vždy hraní hry trochu usnadnit? Nebo se nechat ještě více pohltit virtuální realitou při objevování cizích herních světů? Díky naší integraci zařízení Razer vám to bude umožněno! Barevné efekty na zařízení Razer Chroma mohou být nyní rozšířeny na celou místnost pomocí vašich světel Philips Hue. Ať jde o barvy značící zhoršování vašeho zdraví nebo okolní barvy spojené s prostředím, které objevujete, světla Philips Hue kopírují efekty vašeho hardwaru Razer a umožní jim ještě více vyniknout!

  Jednoduše požádejte Alexu o "zapnutí světel Hue", "vypnutí všech světel " nebo "ztlumení světel na 50 procent". Můžete také ovládat konkrétní místnosti nebo světla – stačí jen říct: „Alexo, "rozsviť obývák“" nebo "„Alexo, rozsviť stolní lampu“".
  Jednoduše požádejte Alexu o "zapnutí světel Hue", "vypnutí všech světel " nebo "ztlumení světel na 50 procent". Můžete také ovládat konkrétní místnosti nebo světla – stačí jen říct: „Alexo, "rozsviť obývák“" nebo "„Alexo, rozsviť stolní lampu“".
  Nemáte náladu na hraní?

  Víc než jen herní osvětlení


  I když nehrajete nebo si chcete odpočinout od překonávání svých vlastních osobních rekordů, stále vám světla Philips Hue mohou poskytovat úžasné světelné efekty. Lze je ideálně využít, když své herní nastavení počítače ukazujete svým přátelům a chcete, aby se barevné efekty v podobě vlny nebo impulzu zobrazovaly prostřednictvím vašeho zařízení Razer Chroma a světel Philips Hue.
  Pusťte se hned do hry!

  Objevte zábavní funkce světel Hue právě teď


  Chcete-li využívat zábavní funkce světel Philips Hue, přejděte na 2. generaci – na hranatý Hue bridge. Je rychlejší, má větší paměť a zaručuje plynulou reakci na vaše herní efekty. Díky kompatibilitě s Amazon Alexa, Apple HomeKit a Google Assistant a mnoha dalším partnerům a případům použití máte stále co objevovat.

  O zařízení Razer Chroma

   

  Herní styl a herní nastavení hráče nejsou pouze osobním prvkem, jsou jedinečným vyjádřením jeho osobnosti – bez ohledu na žánr nebo titul. Razer Chroma přináší víc než jen zážitky plné barev. Otevírá vám neomezené možnosti personalizace, které můžete různě zkoušet, a poskytuje vám nástroje, jež posunou váš herní styl a váš osobní styl na zcela novou úroveň.

   

  For Gamers. By Gamers.™

  Logo Razer

  Způsob nastavení

   

  Nastavení světel Philips Hue tak, aby fungovala se zařízením Razer, je jednoduché. Po vytvoření zábavní skupiny v aplikaci Philips Hue otevřete program Razer Synapse 3. Stáhněte si modul Philips Hue a postupujte podle pokynů na obrazovce. Pokyny najdete v instruktážním videu. Další informace jsou uvedeny na stránkách podpory.

  instruktážní video razer

  Potřebné vybavení  


  Chcete-li začít s Philips Hue, potřebujete k tomu pouze úvodní sadu, která obsahuje chytré žárovky a bridge.